Львів Live

   

26 березня 2019

25 березня 2019
14:24 - Олександр Мадей Незабаром у Чернівцях відбудеться творча зустріч «Хто я у музиці твоїй?» з Наталкою Криничанкою - відомим українським бардом, авто...

Незабаром у Чернівцях відбудеться творча зустріч «Хто я у музиці твоїй?» з Наталкою Криничанкою - відомим українським бардом, авторкою та виконавицею пісень у жанрі співаної поезії. Наталка Криничанка - унікальна людина з унікальним оксамитовим голосом, котра за два десятиліття своєї творчої та громадської діяльності зробила величезний вклад у розвиток не лише рідного їй Львова, а й української культури, архітектрури, збереження історичної пам'яті та створення надійного ґрунт...у для прийдешніх поколінь.

Під час зустрічі Наталка, чиї твори є у репертуарі Наталії Кухар, Лілії Кобільник, Володимира Кудовби, Зої Слободян та інших виконавців, виконає свої найкращі пісні. А ще вона є авторкою «Пісні про Львів» («Маленький Лондон, крихітний Париж»).

Маленький Лондон, крихітний Париж,
Покритий млою, ти тихенько спиш.
Не підберу для тебе кращих слів,
Ти мій єдиний, найдорожчий Львів...

Ми свої Чернівці також називаємо маленьким Парижем, а ще маленьким Віднем.

Тож запрошуємо чернівецьких парижан на творчу зустріч з львівською парижанкою Наталкою Криничанкою, який відбудеться 9 квітня 2019 року у малій залі Центрального Палацу культури Чернівців (Театральна площа, 5).

Початок о 18.30 год.
Вхід вільний.

( Олександр Мадей )

24 березня 2019

23 березня 2019
Найактуальніші новини Львова та Львівської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Львів, репортажі з місця подій Львів, економіка Львівської області, політика Львів, культурне життя, спорт у Львові.

Новини Львова та Львівської області, агрегатор статей, відео, соціальних мереж.

 

 

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS