Львів Live

На Львівщині ДТП: постраждав школяр

   
15:57 - Halyna Lytvyn Члени Асоціації "Єврорегіон Карпати - Україна" на ІІІ Європейському Самоврядному Конгресі, що триватиме упродовж двох днів у Крако...

Члени Асоціації "Єврорегіон Карпати - Україна" на ІІІ Європейському Самоврядному Конгресі, що триватиме упродовж двох днів у Кракові. Чудова нагода побачити кращий досвід діяльності самоврядних органів з усієї Європи та налагодити нові контакти. Наступна така нагода для керівників карпатських громад - наприкінці червня у Трускавці, під час Форум місцевого розвитку

( Halyna Lytvyn )
07:50 - Костянтин Яриніч ВИХІДНІ ПРОВІВ З НАШОЮ МОЛОДДЮ Успіхи нашого молодого покоління у спорті та науці – це майбутня перспектива як для міста так і для...

ВИХІДНІ ПРОВІВ З НАШОЮ МОЛОДДЮ

Успіхи нашого молодого покоління у спорті та науці – це майбутня перспектива як для міста так і для держави! Спортивно активна та інтелектуально розвинена молодь – це показник здоров`я суспільства!

Минулого тижня у нашому місті проходив Чемпіонат України зі спортивної гімнастики. У суботу відвідав фінал Чемпіонату і вкотре переконався, що українці варті найвищих перемог! Учасники Чемпіонату продемонстрували шалене прагнення бути першими та ваго...мі зразки виконавської майстерності.
Конструктивно поспілкувався з головним тренером національної чоловічої збірної зі спортивної гімнастики Геннадієм Сартинським. Геннадій Людвігович зазначив, що на Кіровоградщині тренери є професіоналами своєї справи. Приємно було отримати від майстра також високу оцінку організації Чемпіонату України спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву «Надія». Саме зараз ми вирішуємо проблему застарілого обладнання, яке потребує заміни. Зокрема, ми домовились про доставку приладдя, яке використовувалось на Літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

У цей же день відвідав День відкритих дверей в Донецькому національному медичному університеті. Приємно зазначити, що актова зала університету була повністю заповнена абітурієнтами та їх батьками. Я побачив в очах дітей жагу до знань та бажання виконувати одну з найскладніших місій – бути освіченим лікарем. Можу підтвердити, що Медичний Університет готує надійних і кваліфікованих спеціалістів.

Також, на вихідних відвідав Чемпіонат України з баскетболу серед чоловіків. Отримав масу задоволення від перемоги НАШИХ. БК «Золотий вік» здобув блискучу перемогу над Львівською Політехнікою з рахунком 97:78. На жаль, у неділю наші баскетболісти зазнали поразки. І, справді, перемог без поразок не буває. Але, все ж таки, «Золотий вік» продемонстрував хорошу підготовку і ще раз довів, що і в баскетболі наше місто має достойне молоде покоління!

Дбаємо про молодь - дбаємо про життя!

( Костянтин Яриніч )

26 березня 2017
00:28 - Marta Levchenko Друзі! Львів! Ви неймовірні! Команда БФ"Я майбутнє України" дякую!!!!! Дякую кожному в чийому сердці є Януся!!!! Сьогодні ми зібра...

Друзі! Львів! Ви неймовірні! Команда БФ"Я майбутнє України" дякую!!!!! Дякую кожному в чийому сердці є Януся!!!! Сьогодні ми зібрали 273 610 грн, +21001 $ і +2475 €
Це колосальна сума, завтра напишемо скільки коштів прийшло на рахунок та карту!
Дякуємо від імені Янусі! Дитини яка житиме завдяки доброті!
#ЯмУ
#ЯнусяМайбутнєУкраїни...
#ЯмайбутнєУкраїни

( Marta Levchenko )

25 березня 2017
22:55 - Мар'яна П'єцух Смішне про стереотипи. Продовжую етноекспедицію Донбасом)) Донеччанка Людмила Огнєва, відома і титулована вишивальниця-дослідниця...

Смішне про стереотипи.
Продовжую етноекспедицію Донбасом)) Донеччанка Людмила Огнєва, відома і титулована вишивальниця-дослідниця виставка якої мандрує Україною згадала цікавий епізод, коли в 2016-му в Івано-Франківську на відкриття її виставки прибігли якісь хлопці в чорному розбиратися , що за сепаратистка приїхала, а перед тим організатори виставки прибрали з афіші назву виставки "Культурний простір Донеччини", назвавши якось абстрактно про вишивку, щоб не "маячити" Доне...ччиною.
Від хлопців в чорному тоді врятував хрест Степана Бандери. Це нагорода, яку колись вручили Огнєвій, і яку вона завбачливо взяла з собою і повісила біля своїх експонатів.
Виставка вже відбулась в багатьох містах. На Великдень пані Людмила планувала робити виставку у Львові. Їй запропонували її організувати львівський Союз Українок , але вже два місяці на зв'язок не виходять. А пані Людмила вже встигла відмовити людям з Дніпра, які так сам пропонували зробити виставку на Великдень.
Якщо ви знаєте когось, якісь ГО, хто б допоміг організувати виставку у Львові і оплатити купе, щоб повезти всі експонати та бюджетне проживання (харчуватися пані Людмила обіцяє за свій рахунок), то дайте знати.

( Мар'яна П'єцух )
Найактуальніші новини Львова та Львівської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Львів, репортажі з місця подій Львів, економіка Львівської області, політика Львів, культурне життя, спорт у Львові.

Новини Львова та Львівської області, агрегатор статей, відео, соціальних мереж.